Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988

Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!

Verkoopprijs: € 747,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - carborundum 102/120 (zeer groot en ingelijst), 1988 kopen? Bied vanaf 499!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1988
TechniekCarborundum
IngelijstIngelijst
Afmetingen116 cm x 81 cm (h x b)
Lijst142 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage102

In 1948 sloot Corneille zich aan bij het kunstenaarscollectief ‘CoBrA’. Een collectief van beginnende kunstenaars in Brussel, Kopenhagen en Amsterdam. Ondanks dat deze groep slechts 3 jaar bestond genereerde zij zoveel bekendheid dat zij zelfs vandaag de dag nog wereldfaam geniet.
De reislustige Corneille zet zijn ervaringen om in visioenen van wat hij heeft gezien en meegemaakt. Dit resulteert in kleurrijke landschappen en tuinen, bevolkt door planten, dieren en vrouwen. Corneille overleed op 88-jarige leeftijd op 5 september 2010.

In een hedendaags kunstlandschap met veel aandacht voor nieuwe fotografie- en mixed media technieken weet het tijdloze oeuvre van Corneille zich onmiskenbaar staande te houden.

Afleveren in overleg (25c/km)

Het werk is in goede staat, netjes ingelijst en achter glas.

Dit item is verkocht voor 747,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-05-2020 om 13:44
Eindtijd:02-06-2020 om 19:26

Biedingen (9):

sparrow
27 mei / 00:08
€ 650
ART_at_HOME
26 mei / 19:39
€ 600
sparrow
26 mei / 19:39
€ 590
sparrow
25 mei / 00:05
€ 580
arteperdue
23 mei / 22:27
€ 560
sparrow
23 mei / 22:27
€ 550
sparrow
23 mei / 22:25
€ 539
arteperdue
23 mei / 22:25
€ 519
sparrow
23 mei / 00:48
€ 499