Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | HILVERSUM, Nederland |
Starttijd | 5-5-2023 om 16:54 |
Eindtijd | 8-5-2023 om 20:00 |