Prachtige cassette met - 1 litho van Corneille. "Le Chat Rouge" 38/150. Zeefdruk is 48 x 45 cm. - 1 litho van Eugene Brands. "Aan Eugenie" 38/150. Zeefdruk is 48 x 45 cm.
Er zit ook een litho bij van de MANUSCRIPT DOTREMONT, met ook een stuk tekst van Corneille, geschreven door hem in 1949 in zijn atelier.
Boek: monografie over de COBRA beweging, ruim geïllustreerd in kleur en zwart-wit. Met bibliografie en register.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aartselaar, België
koeriersdienst