Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst

Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!Corneille - Clown - gesigneerd - 200 ex - 1994 - ingelijst kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
Lijst69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175/200
zowel werk als lijst in uitstekende conditie.

Deze zeefdruk wordt zelden aangeboden

Werk en lijst in uitstekende staat

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-05-2020 om 22:12
Eindtijd:02-06-2020 om 20:14

MJH69
29 mei / 09:00
€ 225