Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd

Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!Corneille - Corneille 1922-2010 litho naakt in lijst handgesigneerd,genummerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  MundiCollection
FA. (1)

23 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2001
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Corneille 1922-2010 (Guillaume Corneille van Beverloo) Lid van de Cobra Groep
 Zeer mooie  kleurenlitho in passe-partout met lijst.
Handgesigneerd ,gedateerd 2001  en genummerd 44  in een zeer kleine oplage van 50 stuks.
Afbeelding: naakte vrouw,erotiek met Corneille zelfportret
Prachtige staat
Misschien vind u het leuk om ook mijn andere kunstwerken te bekijken onder Mundicollection hier bij Kunstveiling

altijd in lijst met passie partout beaard om mooie staat te behouden

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-05-2020 om 21:03
Eindtijd:31-05-2020 om 21:12

Cornelis2015
31 mei / 21:04
€ 150