Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA - Verkocht

Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 250,00

Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Xenox

Lid sinds 2019
13 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1989
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen71 cm x 82 cm (h x b)
Lijst71 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Originele Corneille Litho "Couple à paris", 1989 - EA

Kunstenaar: Corneille
Getiteld: compositie van "Couple à paris"
Techniek: Litho op Arches France watermerk papier
Jaar: 1989
Oplage: EA, (Epreuve d'Artiste)
Ingelijst: Ja
Afmetingen met lijst (BxHxD): 82 x 71 cm

Vanwege de omvang en glasbreuk risico moet dit werk opgehaald worden in Assendelft (Nederland).

Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:19-02-2019 om 11:47
Eindtijd:03-03-2019 om 21:47
Ron_apeldoorn
23 feb. / 10:51
€ 250