Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre - Verkocht

Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre kopen? Bied vanaf 333!
Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre kopen? Bied vanaf 333!Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre kopen? Bied vanaf 333!Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre kopen? Bied vanaf 333!Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre kopen? Bied vanaf 333!Corneille - Corneille: Zeefdruk, Sans titre kopen? Bied vanaf 333!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)

Ingelijste zeefdruk op geschept papier

Jaartal: 1993

Afmetingen: 53 x 57 cm.

Oplage: 138/200

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood

Ingelijst: Luxe ingelijst tot een prachtig geheel door 'l'Encadreur' - Eduard van Hulsen, A'dam

Conditie: In zeer goede staat.

Afhalen in Essen(B) verdient de voorkeur.

Het werk kan gebracht worden tegen km-vergoeding. Afhankelijk van afstand: Z.-Ned./Vlaand. max. € 30,00, overig Ned./B. max. € 45,00

Dit item is verkocht voor 333,00
Starttijd:06-06-2016 om 01:04
Eindtijd:18-06-2016 om 19:04
EricChristel
17 jun. / 13:16
€ 333