Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956

Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1.006,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!Corneille - Corneille : Inkttekening uit 1956 kopen? Bied vanaf 875!

Geplaatst door  ALF-ART
FA. (4)

34 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1956
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen7.5 cm x 25 cm (h x b)
Lijst29 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aangeboden : Inkttekening van Corneille uit 1956 !!afmeting : 7,5 x 25 cm   Lijst 45 x 29 cm.Handgesigneerd en geannoteerd in inkt.
Provenance : Galerie Birch Kopenhagen.Het werk is aldaar geexposeerd geweest in 1962 tijdens de expo "Sunshine in November".Correspondentie hieromtrent wordt bij koop meegeleverd.Werk verkeert in relatie tot de leeftijd ( 63 jaar oud) in goede conditie. uiteraard wel wat sporen door tand des tijds.

sporen door tand des tijds. Normaal voor een werk van deze leeftijd

Dit item is verkocht voor 1.006,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:29-10-2019 om 15:14
Eindtijd:03-02-2020 om 16:51

BVD007
3 feb. / 16:36
€ 875