Corneille - Feline Jaune - Verkocht

Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Feline Jaune kopen? Bied vanaf 425!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekAquagravure
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70
Zeer fraaie in prachtige kleuren gemaakte aquagravure van corneille getiteld:Feline Jaune.
Gemaakt in 2002.
Oplage nummer :51/70

Dit fraaie werk is met de hand volledig ingekleurd door corneille.
Uiteraard  gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille.

het werk is zwevend opgehangen in een mooie perspex box

Het item is op te sturen echter gezien de kwetsbaarheid niet aan te raden.
Afhalen kan in eindhoven.
eventueel bezorging is ook mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,35
in perfecte staat
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 17,50

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd20-6-2022 om 11:18
Eindtijd25-6-2022 om 20:04