Zeer fraaie in prachtige kleuren gemaakte aquagravure van corneille getiteld:Feline Jaune. Gemaakt in 2002. Oplage nummer :51/70
Dit fraaie werk is met de hand volledig ingekleurd door corneille. Uiteraard gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door corneille.
het werk is zwevend opgehangen in een mooie perspex box
Het item is op te sturen echter gezien de kwetsbaarheid niet aan te raden. Afhalen kan in eindhoven. eventueel bezorging is ook mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,35
Nieuwstaat
in perfecte staat
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 17,50