Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw)

Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!
Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!Corneille - "Femme au chat bleu" - Groot - Imposant ingelijst (Nieuw) kopen? Bied vanaf 670!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Imposant ingelijst, prachtig werk  van Corneille uit 1998. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwarte met zilveren lijst en is voorzien van een zwart passe-partout. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Lithografie
Oplage: 150
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 76 x 56 cm
Afmeting met lijst (HxB): 116 x 94 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Sluit over 4d 19u 43m 16s
Openingsbod€ 670
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:27-07-2021 om 15:42
Eindtijd:01-08-2021 om 19:23