Corneille - "Femme, chat et oiseau" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) - Verkocht

Corneille - "Femme, chat et oiseau" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 690!
Corneille - "Femme, chat et oiseau" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - "Femme, chat et oiseau" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 690!Corneille - "Femme, chat et oiseau" - Groot - Imposant ingelijst (nieuw) kopen? Bied vanaf 690!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
Lijst116 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.a.
Imposant ingelijst, prachtig werk  van Corneille uit 1998. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwarte met zilveren lijst en is voorzien van een zwart passe-partout. Het indrukwekkende geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Lithografie
Oplage: E.a.
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 76 x 56 cm
Afmeting met lijst (HxB): 116 x 94 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Dit item is verkocht voor 908,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 10:19
Eindtijd:13-12-2020 om 20:30
Biedingen (3)
SabineGTD
13 dec. / 17:17
€ 790
florpolinder5
13 dec. / 17:03
€ 740
SabineGTD
13 dec. / 14:38
€ 690