Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5

Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!Corneille - Femme de Nuit et d'aube - 1967 - 5 kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
365 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Omschrijving

Corneille

Mooie kleurenlitho uit de Femme de Nuit et d'aube serie.

Dit is litho nummer 5 uit de map van 7.

Afmeting: 38 x 56 cm

Jaar: 1967

Papier: Rives BFK (met watermerk)

Niet ingelijst.

Deze litho is beschreven in het boek Corneille het complete grafische werk van 1948 - 1975.

Staat vermeld op pag 175 en heeft nr 194 in de Donkersloot meegekregen.

De litho zelf is niet genummerd, maar de oplage van de oorspronkelijke+ map wel.

Dit is een litho uit map 088 zie foto vrige kavels.

Handgesigneerd met Corneille '67.

Deze litho wordt vlak verzonden, zodat de kwaliteit gewaarborgd blijft.

Dit item is verkocht voor 350,00

Starttijd:01-11-2017 om 11:05
Eindtijd:12-11-2017 om 20:05

genot
11 nov. / 20:50
€ 350