Corneille - FEMME ET FAUNE FAMILIERE / ZW-W ETS / 76x56cm / SIG 1978 - Verkocht

Corneille - FEMME ET FAUNE FAMILIERE / ZW-W ETS / 76x56cm / SIG 1978 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - FEMME ET FAUNE FAMILIERE / ZW-W ETS / 76x56cm / SIG 1978 kopen? Bied vanaf 175!Corneille - FEMME ET FAUNE FAMILIERE / ZW-W ETS / 76x56cm / SIG 1978 kopen? Bied vanaf 175!Corneille - FEMME ET FAUNE FAMILIERE / ZW-W ETS / 76x56cm / SIG 1978 kopen? Bied vanaf 175!Corneille - FEMME ET FAUNE FAMILIERE / ZW-W ETS / 76x56cm / SIG 1978 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEx.nr. E.A. 5/25 (Epreuve d'Artiste op/sur 25 ex.).

Corneille (1922-2010).
Titel: "Femme et Faune Familière".
Zwart-wit ets op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. E.A. 5/25 (Epreuve d'Artiste op/sur 25 ex.).
1978.
Droogstempel: Editon GKM Suede.
Druk: Ateliers Arte Adrien Maeght Paris.
Afkomstig uit kunstmap.
Proper blad. Boord onderaan vlekkerig.
Blad/Feuille: 76x56cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 13.50 euro.
Nederland: 16 euro.
France, Deutschland, United Kingdom; Luxembourg: 18.50 euro.
Europa: 26 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).

Boord onderaan vlekkerig.

Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 11:20
Eindtijd:22-12-2020 om 21:06
Csoenen
22 dec. / 20:51
€ 175