Zeer grote prachtige aquagravure uit 1997 van corneille. Het werk wordt in een mal geperst waarna men na droging het geheel met de hand inschilderd. Prachtige kleuren en prachtig relief in het werk.
Oplagenummer17/60 Uiteraard handgesigneerd genummmerd en gedateerd door corneille in potlood.
Het werk is prachtig ingelijst in een diepe lijst en zwevend ingepast. Ophangklaar. Er zijn een paar zeer lichte beschadigingen aan de lijst .
Het werk is gezien de grote en kwetsbaarheid niet op te sturen. Afhalen kan in Eindhoven.
Het werk is ook te bezorgen in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 30 eurocent/km
Nieuwstaat
nvt