Zeer fraaie in nieuwstaat verkerende zeefdruk van corneille uit 1989. Is in nieuw passe partout gezet ophangklaar. oplagenummer:60/250
uiteraard potlood gesigneerd gedateerd en genummerd door corneille. dit item is niet op te sturen ivm de kwetsbaarheid ervan.
afhalen kan in eindhoven eventueel bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,35/km
Nieuwstaat
nvt