Corneille - Geen titel

Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Geen titel kopen? Bied vanaf 425!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage110/200
Zeefdruk Corneille

Zeefdruk Corneille 1988

Starttijd:04-12-2022 om 13:17
Eindtijd:18-12-2022 om 22:52
Openingsbod € 425
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie