Corneille - geen titel

Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen64.5 cm x 49.5 cm (h x b)
Lijst81 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
grote zeer fraai ingelijst kleurrijke zeefdruk van corneille uit 1989
oplage nummer 215/300
het werk is fraai ingelijst en ophangklaar kan zo aan de muur.
het werk is met wit potlood door corneille genummerd gedateerd en gesigneerd.
het werk is te groot om te versturen
afhalen kan in eindhoven
een eventuele bezorging is mogelijk vanaf eindhoven in een straal van 250 km a 0,30/km

Sluit binnenkort 22u 55m 52s
Openingsbod€ 225
Objectlocatieeindhoven,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:23-01-2023 om 11:33
Eindtijd:29-01-2023 om 19:24