FA. (2)

Corneille - gesigneerde en genummerde zeefdruk

Corneille - gesigneerde en genummerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - gesigneerde en genummerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!Corneille - gesigneerde en genummerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  ELI

11 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd en gedateerd in potlood door Corneille
Genummerd (9/200)
Formaat blad 33,5 x 40 cm

De zeefdruk verkeert in perfecte staat en is nog nooit ingelijst geweest.

Starttijd:12-07-2015 om 20:16
Eindtijd:18-07-2015 om 20:16
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieNederland