Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8

Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!Corneille - Glazen sculptuur "Paradijsvogel " - handgesigneerd 5/8 kopen? Bied vanaf 2500!
  • Corneille (1922-2010)
TypeBeeld / Object
Jaartal2008
TechniekGlas
Afmetingen40 x 19 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd

Cobra tentoonstelling met de grootste Amerikaanse collectie van Corneille in Miami in het voorjaar en de zomer van 2023.
Corneille-retrospectieve die net op 15 januari is afgelopen in het Cobra Museum in Amstelveen.
Uitgave van een Cobra / Corneille postzegel bij Bpost in 2023
Corneille sieraden tentoongesteld in de Boghossian Foundation tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Diane Venet Collection)
Sculptuur gesigneerd en gegraveerd door Corneille en geleverd met een certificaat van echtheid ondertekend door de schilder.

Prachtig beeldhouwwerk van een vogel die vlucht op een marmeren voet.
Met een lamp erachter, is het effect prachtig.
Gefascineerd door Picasso's Duif, identificeerde Corneille, wiens naam in het Frans een vogelsoort betekent, zich graag met het dier. Als reiziger, schilder en lezer van etnologische boeken, interpreteerde hij een grote verscheidenheid van culturen in zijn werk: uit Afrika, Azië, Noord-Amerika en Latijns-Amerika.

Glassculptuur op een marmeren voet, in 2008 gemaakt naar tekeningen van de kunstenaar Guillaume Corneille, door de Van tetterode fabriek in Nederland in Bullseye glas volgens een nieuw smelt- en gietprocédé ("slump"), zoals de Murano glasstijl.

Elk beeldje is een uniek stuk, gesigneerd en gegraveerd door Corneille. Er worden 8 stuks verkocht. Dit is kopie 5/8

Herkomst: Atelier Corneille (1922-2010), schilder geboren in Luik uit Nederlandse ouders, stichtend lid van de Cobra-groep met Asger Jorn, Karel Appel, Dotremont, Constant, Joseph Noiret of Jacques Doucet of Alechinsky.

Omwille van de breekbaarheid van het werk, levert Schana B Gallery via haar privé vervoerder in België, Nederland, Frankrijk en Luxemburg. Schana B Gallery levert niet buiten Europa. Het beeldhouwwerk kan op verzoek in Brussel worden afgehaald.

Totale afmetingen: 40 x 19 x 3 cm

Afmetingen glassculptuur : 37 x 19 x 3 cm

Afmetingen voet : 3 x 16 x 10 cm.

Perfecte staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brussels, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd26-9-2023 om 14:24
Eindtijd1-10-2023 om 22:41
Openingsbod € 2.500
ObjectlocatieBrussels,  België