Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001

Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2200!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2001
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 x 20.5 cm (h x b)
Incl. lijst28 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Retrospectief Corneille 100 tot 15 januari in het Cobra Museum in Amstelveen.
Uitgave van een Cobra / Cornelius postzegel door Bpost in 2023
Juwelen van Corneille te zien in de Boghossian Stichting tot 14 mei 2023 (Ornamentum, Collectie Diane Venet)

Prachtige gouache uit 2001 rechtsonder gesigneerd, geleverd met het echtheidscertificaat van de Guillaume Corneille Stichting.
Totale afmetingen met lijst: 28 x 34 cm - Werk: 15 x 20,5 cm.
Stempel Atelier Corneille op de achterkant

Corneille verbeeldt hier een liefdesomhelzing in een exotisch landschap dat doet denken aan de Afrikaanse landschappen uit 1992 van de schilder.
De rondingen van de horizon en de rondingen van de bergen versmelten met de rondingen van de lichamen: het is dus het hele landschap dat het gevoel van liefde viert.
verwijst naar de kunstgeschiedenis in een Moderniteit van tekenen.

Veilige verzending met verzekering door UPS, mogelijkheid tot afhaling ter plaatse in Brussel.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bruxelles, België
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd11-5-2023 om 14:53
Eindtijd18-5-2023 om 22:57
Openingsbod € 2.200
ObjectlocatieBruxelles,  België