Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout)

Corneille - Il Trovatore (schitterend gelijst en met dubbele passepartout) kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1990
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
Lijst65 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk komt uit een exclusieve reeks waar Corneille een ode brengt aan  verschillende opera's van Verdi 'Ommagio a G. Verdi’. Dit werk is getiteld ‘Il Trovatore'.
Gemaakt op prachtig handgeschept papier, oplagenummer 190/200.

Het werk is schitterend gelijst door inlijsterij in matte bronskleurige lijst met dubbele passepartout.

COLOURFUL ART limburg biedt ook nog andere werken uit deze reeks aan, zoals
La Forza del Destino, Un Ballo in Maschera, Aida, Falstaff, La Traviata en al deze litho's hebben hetzelfde oplagenummer 190/200! En zijn op dezelfde professionele wijze ingelijst!

Ivm grootte en kwetsbaarheid van het werk wordt werk bezorgd in Nederland (muv de eilanden) tegen € 35,-. Naar het buitenland via koerier.

Sluit over 1d 14u 48m 29s
Openingsbod€ 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:22-07-2021 om 18:18
Eindtijd:29-07-2021 om 22:09