Corneille: ingelijste zeefdruk, genummerd en potlood gesigneerd - Verkocht

Corneille: ingelijste zeefdruk, genummerd en potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 160!

Verkoopprijs: € 160,00

Corneille: ingelijste zeefdruk, genummerd en potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 160!Corneille: ingelijste zeefdruk, genummerd en potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 160!Corneille: ingelijste zeefdruk, genummerd en potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 160!Corneille: ingelijste zeefdruk, genummerd en potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie grote zeefdruk van Corneille, genummerd 56/150, ingelijst en met potlood gesigneerd.
Techniek: zeefdruk
Jaartal: 1999
Ingelijst: ja
Afmetingen: incl. lijst 58 x 68 cm; beeldmaat 37 x 48,5 cm
Gesigneerd: met potlood
Conditie: de zeefdruk is in zeer goede staat!
Afhandeling: De zeefdruk kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper en op eigen risico).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 15,- (NL); € 25,- (B);(aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kleine beschadigingen aan de lijst en het glas worden niet aangegeven tenzij de lijst een aanzienlijke meerwaarde heeft. Glasbreuk wordt uiteraard wel vermeld.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:12-01-2015 om 13:40
Eindtijd:25-01-2015 om 13:45
JacquesW
25 jan. / 13:36
€ 160