Prachtig ingelijste kleurenzeefdruk van Corneille. Titel: Memorable day. Jaar: 2002. Oplage: EA, 14/30.
Afmetingen incl lijst: H135 x b113cm. Afmetingen voorstelling: H98 x b77cm
Het werk is, links onderaan, gesigneerd, genummerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden per koerier(Swift).
Corneille stond aan de wieg van Cobra. Na het uiteenvallen van de groep blijft Cobra belangrijk voor hem, wat vooral te zien is aan de kinderlijke beeldtaal. In 1947 komt hij in aanraking met de surrealistische kunst en literatuur. Het surrealisme ontketent bij Corneille een nieuwe vrijheid van fantasie.
Een reis naar Cuba, Zuid-Amerika en Mexico halverwege de jaren zestig betekent het einde van zijn sombere en abstracte doeken. Corneille heeft hier geen verklaring voor: "Het is gewoon gebeurd." Er kwamen weer kleur en beweging in zijn werk, waardoor het veel vrolijker werd, beïnvloed door de kunst van inheemse volksstammen. Zijn werk wordt figuratief en hij gebruikt motieven als vrouwen, bomen en vogels.