Corneille - Inglijste litho: Six reives peints - 1989 - Verkocht

Corneille - Inglijste litho: Six reives peints - 1989 kopen? Bied vanaf 240!

Verkoopprijs: € 276,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Inglijste litho: Six reives peints - 1989 kopen? Bied vanaf 240!Corneille - Inglijste litho: Six reives peints - 1989 kopen? Bied vanaf 240!Corneille - Inglijste litho: Six reives peints - 1989 kopen? Bied vanaf 240!Corneille - Inglijste litho: Six reives peints - 1989 kopen? Bied vanaf 240!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 45 cm (h x b)
Lijst85 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXXVII/XXX

Ingelijste litho van Corneille. Titel: Six reives peints. Jaar: 1989. Nummer: XXVII/XXX  Afmetingen incl lijst: H85 x b73cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b36,5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

I.v.m. het risico op glasbreuk heeft ophalen de voorkeur.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en  5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling,is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Swift Koeriers. Kosten Nederland: 50,50. Kosten Vlaanderen 91,50 euro.

Dit item is verkocht voor 276,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-06-2020 om 20:46
Eindtijd:18-06-2020 om 21:11
LaurensLenskens
18 jun. / 11:31
€ 240