Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) - Verkocht

Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 495!

Verkoopprijs: € 495,00

Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 495!Corneille - Jeux de l'air et de l'eau (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

227 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 63 cm (h x b)
Lijst125 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage130/250
Kostbare grote kleurenlitho van Corneille.

Het werk is zeer fraai ingelijst met een dik Frans passe partout en in een goudkleurige houten lijst van maar liefst 125 x 96 cm.

Uiteraard met de hand genummerd en gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 495,00
Starttijd:18-06-2019 om 22:33
Eindtijd:30-06-2019 om 22:32
Daanswaan
29 jun. / 15:10
€ 495