Corneille - Journée à la rose - Ingelijst

Corneille - Journée à la rose - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!

Verkoopprijs: € 304,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Journée à la rose - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!Corneille - Journée à la rose - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!Corneille - Journée à la rose - Ingelijst kopen? Bied vanaf 265!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 59.5 cm (h x b)
Lijst93 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage74/125
Mooie lithografie van Corneille uit een oplage van 100. Het werk is in 1996 met de hand gesigneerd en genummerd.

De lijst heeft gebruikssporen - zoals te zien op de foto. Het werk is in nieuwstaat.

Dit item is verkocht voor 304,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-05-2020 om 07:41
Eindtijd:31-05-2020 om 20:41

hopjans
31 mei / 08:12
€ 265