Corneille kleuren-ets uit 1996 - Verkocht

Verkoopprijs: € 385,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

809 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze Corneille ets uit 1996 is gesigneerd en genummerd (uit een oplage van 90 stuks).

Het werk is fraai ingelijst met een 6 cm brede verzilverde houten lijst.

De ets en lijst zijn in perfekte conditie en heeft de afmetingen: 82 x 74 cm.

Voor meer informatie zie: www.galeriezien.nl

Dit item is verkocht voor 385,00
Starttijd:25-03-2012 om 19:21
Eindtijd:08-04-2012 om 19:21
Ed Noten
27 mrt. / 22:38
€ 385