Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 - Verkocht

Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1998
TechniekVaria
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtig kleurenlitho op licht gesatineerd papier van Corneille uit 1998.

Afmeting blad 76x50 cm in nieuwstaat.
Het werk is niet gesigneerd.
Oplage 200 ex niet genummerd
Mooie kleurenlitho van Corneille uit het jaar 1998. Titel: Image du Paradis .
De dikke letters onder het werk, Kass / Meridian uit Chicago,is de galerie waar Corneille in 1998 een expositie had.
Gedachtengang was: koopt u een litho, dan krijgt u een ongesigneerd exemplaar op licht gesatineerd papier. Storen de teksten op deze litho u, dan u kunt u deze onder het passe-partout laten zetten. Al met al best een mooie litho met een verhaal.

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 19:37
Eindtijd:13-05-2022 om 22:03
Biedingen (8)
BD001
08 mei / 00:02
€ 40
Tessa2020
08 mei / 00:02
€ 35
Tessa2020
07 mei / 16:31
€ 15
BD001
07 mei / 10:19
€ 10
Vanhmie
07 mei / 10:19
€ 10
BD001
07 mei / 10:09
€ 5
RemcoB
07 mei / 10:09
€ 3
BD001
07 mei / 00:07
€ 1