Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998

Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
  • Corneille (1922-2010)
TypeAffiches
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
Fraaie kleurenlitho van Corneille uit 1998.

Afmeting blad 76 x 50 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de druk gesigneerd.

Corneille heeft deze Affiche ontworpen voor zijn tentoonstelling bij KASS-MERIDIAN in Chicago in 1998.

Starttijd:21-01-2023 om 16:22
Eindtijd:27-01-2023 om 22:20
Openingsbod € 59
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingWereldwijd