Corneille: Kleurenlitho, Un bel été, 2001, ingelijst

Corneille: Kleurenlitho, Un bel été, 2001, ingelijst kopen? Bied vanaf 219!

Verkoopprijs: € 219,00

Corneille: Kleurenlitho, Un bel été, 2001, ingelijst kopen? Bied vanaf 219!Corneille: Kleurenlitho, Un bel été, 2001, ingelijst kopen? Bied vanaf 219!

Geplaatst door  ARTillery
FA. (3)

68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlitho van Corneille uit 2001. Ingelijst in een zilveren houten lijst met passe-partout.

Kunstenaar: Corneille

Gesigneerd: r.o. Corneille 2001

Genummerd: 200/300

Afm.beeld: 50x40 cm

Afm.incl.lijst: 83x70 cm

Verzendkosten: Ned: € 15,-  Bel: € 27,-. Afhalen geniet de voorkeur.

Dit item is verkocht voor 219,00

Starttijd:05-10-2014 om 20:31
Eindtijd:19-10-2014 om 20:31

EvaKam
19 okt. / 14:42
€ 219