Zeer fraaie grote zwartwit litho van cobra kunstenaar Corneille uit 2004. Het betreft een zeldzaam werk met een oplage van slechts 20 exemplaren. Dit is nummer 3. Met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd door de kunstenaar. Op achterzijde stempel van Atelier Corneille.
In zeer goede staat.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ezinge, Nederland
Tot 2 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00