Corneille - l'Arbre jaune (prachtig gelijst!)

Corneille - l'Arbre jaune (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 299!

Verkoopprijs: € 343,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 43 cm (h x b)
Lijst64 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
'l Arbre jaune
Specificaties:
  • Kunstenaar:Corneille
  • Afmeting:39 x 43
  • Maat lijst:64 x 67
  • Handgesigneerd:Ja, in potlood rechtsonder
  • Lijst:Prachtige, zilverkleurige lijst met dikke passepartout
  • Datum:2001
  • Techniek:Zeefdruk, genummerd 9/200
  • Diversen:Klik op de foto en kunstwerk wordt uitvergroot
  • Met de zo voor Corneille karakteristieke primaire kleuren en afbeeldingen

Dit item is verkocht voor 343,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-07-2020 om 18:27
Eindtijd:30-07-2020 om 21:37

Brigit03
30 jul. / 12:23
€ 299