Corneille - Le Chat Rouge - Verkocht

Corneille - Le Chat Rouge kopen? Bied vanaf 355!

Verkoopprijs: € 408,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Le Chat Rouge kopen? Bied vanaf 355!Corneille - Le Chat Rouge kopen? Bied vanaf 355!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige zeefdruk, aflopend gedrukt op hoogwaardig dik papier
Zeefdruk is nooit ingelijst geweest
Gesigneerd met potlood
Genummerd 37/150 (nummer wijkt af van het nummer  op de foto)

Dit item is verkocht voor 408,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 09:47
Eindtijd:13-12-2020 om 22:37
Anvers2020
06 dec. / 16:19
€ 355