Corneille - LE LIT ROUGE

Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!Corneille - LE LIT ROUGE kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  Titis

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Chromolithograph van Corneille
Met de hand ondertekend, geannoteerd en genummerd in potlood door de kunstenaar
EA 12/25
Bogen vellum papier
Het formaat van twee litho’s

Goede conditie

Starttijd:13-06-2020 om 17:35
Eindtijd:17-06-2020 om 19:29
Openingsbod€ 299
ObjectlocatieAntwerpen , België
VerzendingAlleen binnen Europa