Zeer fraaie en stijlvolle litho van Cobra kunstenaar Corneille in goede staat. Van de serie Le Tigre Amoureux werden grote en kleine werken vervaardigd. Dit betreft een groot exemplaar, ca 67x42 cm. Handgesigneerd kunstenaarsexemplaar (epreuve d'artiste) dat buiten de reguliere oplage voor de kunstenaar werd gedrukt.
Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.
Goed
In goede staat maar enkele zeer lichte kreukjes. Zie ook de foto's voor een eigen indruk.
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 16,00
€ 16,00
Europese Unie
€ 17,00
Wereldwijd
€ 30,00