Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst

Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
Lijst75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk  van Corneille uit 1973. Het werk is middensonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwart/zilverkleurige lijst  en is voorzien van een zwart passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Lithografie
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 42 x 31 cm
Afmeting met lijst (HxB): 75 x 63 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw
Referentie: 000652

Sluit binnenkort 23u 6m 30s
Openingsbod€ 360
ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-01-2023 om 14:56
Eindtijd:29-01-2023 om 19:46