Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst - Verkocht

Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 31 cm (h x b)
Lijst75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Mooi ingelijst werk  van Corneille uit 1974. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een luxe nieuwe zwarte lijst met zilveren rand en is voorzien van een zwart passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Lithografie
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 42 x 31 cm
Afmeting met lijst (HxB): 75 x 63 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Dit item is verkocht voor 414,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 10:51
Eindtijd:13-12-2020 om 20:02
huiszo
12 dec. / 13:40
€ 360