Corneille - Litho: Asmara - 1957

Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Corneille. Titel: Asmara. Jaar: 1957. Oplage: 25/100. Afmetingen  blad: H49 x b62cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b50cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Literatuur: Donkersloot-Van den Berghe 43.

De voorstelling is in goede staat. De witte rand om het werk is wat geliger en heeft wat vlekjes op de onderrand. Deze vallen bij inlijsting volledig onder het passe-partout.

Sluit binnenkort 22u 31m 17s
Openingsbod€ 499
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:21-01-2023 om 17:29
Eindtijd:29-01-2023 om 19:58