Corneille - Litho - Images de New York - Verkocht

Corneille - Litho - Images de New York  kopen? Bied vanaf 125!
Corneille - Litho - Images de New York  kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Litho - Images de New York  kopen? Bied vanaf 125!Corneille - Litho - Images de New York  kopen? Bied vanaf 125!
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Corneille

Prachtige litho  uit 1958

Afgebeeld in Donkersloot

Afmeting  30 x 40 cm

Drukgesigneerd  rechts onder  en gedateerd 58 (gedrukt)

Ingelijst onder zuurvrij passepartout

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:05-05-2018 om 00:00
Eindtijd:12-05-2018 om 20:00
Jonathanvdg
12 mei / 14:29
€ 125