Corneille - Litho, Livresse libre - Ingelijst - Verkocht

Corneille - Litho, Livresse libre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Corneille - Litho, Livresse libre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Litho, Livresse libre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Litho, Livresse libre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 49 cm (h x b)
Lijst84.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160/200

Kleuren zijn mogelijk wat verschoten.

Dit item is verkocht voor 264,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 12:49
Eindtijd:02-03-2020 om 20:41
Biedingen (33)
Maus
02 mrt. / 20:31
€ 230
Debz
02 mrt. / 20:30
€ 210
Annilo
02 mrt. / 20:30
€ 200
Debz
02 mrt. / 20:30
€ 190
Maus
02 mrt. / 20:30
€ 180
Debz
02 mrt. / 20:25
€ 170
Maus
02 mrt. / 20:25
€ 160
Debz
02 mrt. / 20:16
€ 150
ansjo-visje
02 mrt. / 20:16
€ 150
Debz
02 mrt. / 20:13
€ 140
ansjo-visje
02 mrt. / 20:13
€ 130
Debz
02 mrt. / 20:12
€ 120
ansjo-visje
02 mrt. / 20:12
€ 110
Debz
01 mrt. / 21:42
€ 100
jwveldh
01 mrt. / 21:42
€ 90
jwveldh
28 feb. / 21:49
€ 80
Vinnix
28 feb. / 20:39
€ 70
PSM
28 feb. / 12:38
€ 60
KunsthandelOlafWijman
28 feb. / 12:38
€ 51
KunsthandelOlafWijman
28 feb. / 12:36
€ 50
jwveldh
28 feb. / 12:36
€ 45
jwveldh
28 feb. / 12:16
€ 40
Collectorito
28 feb. / 00:32
€ 35
elima
28 feb. / 00:32
€ 30
Collectorito
28 feb. / 00:32
€ 30
elima
27 feb. / 22:44
€ 25
nelleke1958
27 feb. / 22:43
€ 20
elima
27 feb. / 22:43
€ 20
nelleke1958
27 feb. / 22:43
€ 15
elima
27 feb. / 22:43
€ 10
nelleke1958
27 feb. / 22:43
€ 5
elima
27 feb. / 22:43
€ 3
nelleke1958
27 feb. / 14:17
€ 1