Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)

Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 535!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen69 cm x 66 cm (h x b)
Lijst91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote litho van Corneille met de titel: 'Soleil'. Het werk heeft mooie heldere kleuren en is professioneel nieuw ingelijst in een oude goudkleurige lijst.  Rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Corneille
Techniek:  Litho
Oplage: E.a.
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 69 x 66 cm
Afmeting met lijst (HxB): 91 x 88 cm
Conditie werk:  Goed
Conditie lijst:  Gebruikt
Referentie: 00847

Het werk is gedrukt op handgeschept papier met natuurlijke imperfecties. Wat vlekkerig links en rechtsboven. Het werk is nieuw ingelijst in een oude goudkleurige lijst.

Sluit over 3d 5u 44m 35s
Openingsbod€ 535
ObjectlocatieHamont - Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 11:05
Eindtijd:12-02-2023 om 19:41