Zeer fraaie en grote litho van Corneille met de titel: 'Soleil'. Het werk heeft mooie heldere kleuren en is professioneel nieuw ingelijst in een oude goudkleurige lijst. Rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Kunstenaar: Corneille Techniek: Litho Oplage: E.a. Gesigneerd: Rechtsonder Afwerking: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 69 x 66 cm Afmeting met lijst (HxB): 91 x 88 cm Conditie werk: Goed Conditie lijst: Gebruikt Referentie: 00847
Goed
Het werk is gedrukt op handgeschept papier met natuurlijke imperfecties. Wat vlekkerig links en rechtsboven. Het werk is nieuw ingelijst in een oude goudkleurige lijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamont - achel, België
koeriersdienst