Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen - Verkocht

Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!Corneille litho plus Corneille Pelikan Vulpen kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Corneille litho ontwerp voor The Tie 1991

van de Society Shop

afmetingen 25x25cm

gesigneerd in de plaat

in oorspronkelijke omslag met beschrijving

Corneille vulpen van Pelikan

gesigneerd

in oorspronkelijke verpakking

conditie nieuw

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:07-03-2015 om 17:38
Eindtijd:15-03-2015 om 17:43
Biedingen (14)
Carexstarr
15 mrt. / 17:38
€ 40
lopez
14 mrt. / 00:29
€ 35
Carexstarr
13 mrt. / 20:50
€ 30
Lieke_en_Dave
10 mrt. / 12:03
€ 25
Drsg
10 mrt. / 12:02
€ 20
Lieke_en_Dave
09 mrt. / 21:36
€ 17
Drsg
09 mrt. / 21:36
€ 15
Lieke_en_Dave
08 mrt. / 22:56
€ 13
2ndart
08 mrt. / 19:51
€ 11
Drsg
08 mrt. / 19:49
€ 9
2ndart
08 mrt. / 19:29
€ 7
Drsg
08 mrt. / 19:29
€ 5
2ndart
08 mrt. / 19:29
€ 3
Drsg
08 mrt. / 11:54
€ 1