CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd

CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

343 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurenlitho ‘Songes du diable’, 1993, handgesigneerd en genummerd.

Exemplaar is in perfecte staat.  Zelden zo’n krachtig rood gezien als op deze litho, dat is echt bijzonder.

Titel: Songes du diable

Jaar: 1993

Afmetingen:     35,5 x 47,7 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd (dit is nummer 334 / 999)

Oplage: 999

Materiaal: lithografie, papier

Ingelijst: Nee

Conditie: In perfecte staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
 Dit geldt voor alle werken aangeboden door Papierkamer Aelbrecht op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:03-10-2014 om 20:50
Eindtijd:11-10-2014 om 20:50

miekeleenhouts
11 okt. / 18:08
€ 100