CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd

CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 130!

Verkoopprijs: € 130,00

CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 130!CORNEILLE, litho - Songes du diable - 1993 handgesigneerd  kopen? Bied vanaf 130!

Geplaatst door  kunstlinda
FA. (21)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige kleurenlitho ‘Songes du diable’, 1993, handgesigneerd en genummerd.

Exemplaar is in perfecte staat.  Zelden zo’n krachtig rood gezien als op deze litho, dat is echt bijzonder.

Titel: Songes du diable

Jaar: 1993

Afmetingen:     35,5 x 47,7 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (dit is nummer 367 / 999)

Oplage: 999

Materiaal: lithografie, papier

Ingelijst: Nee, nooit ingelijst geweest

Conditie: In perfecte staat

Dit item is verkocht voor 130,00

Starttijd:01-12-2014 om 21:19
Eindtijd:15-12-2014 om 21:19

theaderaad
12 dec. / 08:18
€ 130