Corneille, litho uit 1981

Corneille, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 250!

Corneille, litho uit 1981

Verkoopprijs: € 250,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Corneille, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 250!Corneille, litho uit 1981 kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille, litho uit 1981

beeldformaat 65.3 x 50.8 cm.

oplagenummer 54/200

de litho is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 10.00

Dit item is verkocht voor 250,00

Starttijd:25-06-2015 om 13:33
Eindtijd:02-07-2015 om 13:33

EnjoyArt
28 jun. / 14:24
€ 250