Corneille, litho uit 1985. oplage e/a beeldformaat 40.3 x 50 cm. - Verkocht

Corneille, litho uit 1985. oplage e/a beeldformaat 40.3 x 50 cm.  kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 200,00

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Corneille, litho uit 1985.

oplage e/a

beeldformaat 40.3 x 50 cm.

de litho is niet ingelijst.

verzendkosten in NL € 10.00

Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:16-06-2015 om 10:26
Eindtijd:23-06-2015 om 19:26
jozo
22 jun. / 12:43
€ 200