Corneille, Litho Vrouw onder palmen ingelijst. - Verkocht

Corneille, Litho Vrouw onder palmen ingelijst. kopen? Bied vanaf 270!

Verkoopprijs: € 270,00

Corneille, Litho Vrouw onder palmen ingelijst. kopen? Bied vanaf 270!Corneille, Litho Vrouw onder palmen ingelijst. kopen? Bied vanaf 270!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Corneille (1922-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi litho in zilverkl lijst afm. 68 bij 83 cm.

Handgesigneerd Corneille ' 81   HC 19 / 25

Professioneel ingelijst.

Kan zo aan de muur.

Uitsluitend afhalen i.v.m. glasbreuk.

Dit item is verkocht voor 270,00
Starttijd:26-09-2015 om 09:45
Eindtijd:10-10-2015 om 09:45
uz750
29 sep. / 05:32
€ 270