Corneille - L'oiseau et la terre fleurie, boemeltrein kunst

Corneille - L'oiseau et la terre fleurie, boemeltrein kunst kopen? Bied vanaf 35!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 35,00

Corneille - L'oiseau et la terre fleurie, boemeltrein kunst kopen? Bied vanaf 35!Corneille - L'oiseau et la terre fleurie, boemeltrein kunst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen22 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Kunst uit de trein, boemeltrein welteverstaan.U zult het vast nog (her)kennen.
Openbaar kunstbezit
CorneilleL'oiseau et la terre fleurieLitho en druk: Van Doornen te Vlaardingen
Paneelmaat 22 x 33 cmAfbeelding 18 x 22 xm
Gedrukt op trespa, onverwoestbaar.Geen schroefgaten, beschadigingen etcetera.Zo goed als nieuw

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:02-01-2019 om 00:19
Eindtijd:12-01-2019 om 19:24

Lentestorm
12 jan. / 00:52
€ 35