Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42.5 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 112 / 200 |
Titel van het kunstwerk: Mémoire de Bali
Periode: 1990-199
Jaar: 1993
Techniek: Zeefdruk
Signatuur: Gesigneerd
Editie: 112 / 200
Staat: Zeer goed
Afbeeldingsgrootte 20,0 x 25,0 cm
Grootte lijst: 47,5 x 42,5 cm
Aangeboden met lijst: Ja, in houten lijst, in kleuren die volledig zijn afgestemd op de kleuren van de zeefdruk. Professioneel ingelijst, In wit passe partout met goudkleurige rand. In uitstekende staat kan zo aan de muur.
Zeefdruk wordt geleverd met de officiële aankoopnota van Jaski Art Gallery uit 1995.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Ondanks de leeftijd zijn de lijst en zeefdruk in perfecte staat, zie foto's. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen op zoom, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Bergen op Zoom, Nederland |
Starttijd | 19-7-2021 om 21:45 |
Eindtijd | 27-7-2021 om 21:16 |